Skip to content

HAKKIMIZDA

Mumcuoğlu Nakliyat, İstanbul’da evden eve taşıma, ofis taşıma ve şehirler arası taşımacılık hizmetleri sunan uzman bir nakliyat firmasıdır. Şirketimiz, yılların vermiş olduğu deneyim, güvenilirlik, disiplin ve müşteri memnuniyeti merkezli çalışması ile sektörde önde gelen şirketlerden biri olmuştur.

Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Evden eve nakliyat hizmetinde, müşterilerinin eşyalarını güvenli bir biçimde taşımak için son teknoloji ve ekipmanları kullanmaktadır. Eşyalarınızın zarar görmemesi için, özel olarak tasarlanmış araçları, eşyalarınızın taşıma esnasında güvende kalmasını sağlamakta olan ambalaj malzemeleri, uzman ve tecrübeli çalışanlarıyla hizmet sunmaktadır.

Ofis Taşıma Hizmeti

Ofis taşıma işlemi, firmaların işlerini aksatmadan gerçekleştirilmesi gerekli olan önemli bir süreçtir. Mumcuoğlu Nakliyat, işyerlerinin taşınmasında uzman bir hizmet sunarak, müşterilerinin işlerinin aksamadan devam etmesini sağlamaktadır. Eşyalarınızın taşınması sırasında zaman kaybı yaşamamanız için daha önce planlama yapılır ve taşıma işlemi, belirlenen plana uygun biçimde gerçekleştirilir.

Şehirlerarası Nakliyat Hizmeti

 İstanbul’dan başka illere nakliyat hizmeti veren uzman bir şirkettir. Şirketimiz, müşterilerinin eşyalarını güvenli bir biçimde taşımak için en ideal araçlarla hizmet sunmaktadır. Eşyalarınızın zarar görmemesi için özel olarak tasarlanmış araçlar kullanarak, müşterilerinin eşyalarının taşınması sırasında en iyi biçimde korunmasını sağlamaktadır.

Müşteri memnuniyeti merkezli çalışarak, müşterilerinin her çeşit isteğine en iyi biçimde cevap vermektedir. Müşterilerimizin eşyalarını güvenle taşımak için gereken tüm lisans, sigorta ve sertifikalara sahip olan firmamız, müşterilerine güvenli ve nitelikli bir nakliyat hizmeti vermektedir.


Vizyonumuz:

Firma vizyonumuz, nakliyat piyasasında öncü bir işletme olmak ve müşterilerimize en nitelikli, güvenli ve ekonomik hizmetleri sunmaktır. Müşterilerimizin memnuniyetini daima en üst düzeyde tutarak, sektördeki liderliğimizi devam ettirmek ve devamlı gelişmek hedeflerimiz arasındadır.

Misyonumuz:

Müşterilerimizin taşınma işlemlerinde stres ve güçlük yaşamadan, eşyalarının güvenli bir biçimde taşınmasını sağlamaktır. Profesyonel, deneyimli ve güler yüzlü elemanlarımız ile  müşterilerimizin  gereksinimlerine özel çözümler sunarak, nakliyat piyasasında en güvenilir ve tercih edilen işletme olmak hedefindeyiz. Ayrıca, çevre duyarlılığı olan bir işletme olarak, taşıma işlemlerimizi doğayı koruyacak şekilde  gerçekleştirmeyi ve atıklarımızı doğru biçimde bertaraf etmeyi de misyonumuzun bir parçası olarak görüyoruz.